Grafika zawiera logotyp Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ciemny napis na białym tle

KNOWLEDGE MANAGEMENT, CYBERSECURITY, LEARNING AND INFORMATION TECHNOLOGY (KM2024#SGH)

Instytut Zarządzania SGH oraz International Association of Applied Knowledge Management z siedzibą w Stanach Zjednoczonych zapraszają na międzynarodową konferencję naukową pt. Knowledge Management, Cybersecurity, Learning and Information Technology, która odbędzie się w dniach 3–5 lipca 2024 r. w budynku C Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Konferencja oferuje możliwość zaprezentowania najnowszych badań stosowanych i studiów przypadków branżowych w obszarach, które koncentrują się wokół zarządzania wiedzą, cyberbezpieczeństwie, uczeniu się i wykorzystywaniu technologii informacyjnych w różnych obszarach funkcjonalnych, a także na tym, w jaki sposób są one wykorzystywane do poprawy i utrzymania jakości zarządzania w organizacjach. Zachęcamy do podzielenia się swoimi badaniami z innymi naukowcami i profesjonalistami z kraju i z zagranicy uczestniczącymi w Międzynarodowej Konferencji KM2024.

Harmonogram

  • 3 lipca, 12.30–18.00 – Industry Day (Dzień Przemysłu)
  • 4 lipca, 9.00–17.00
  • 5 lipca, 9.00–16.30

 

Źródło: Knowledge Management, Cybersecurity, Learning and Information Technology (KM2024#SGH) | SGH | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Wydarzenie zostało zakończone.